Zahrady

Seznámení se s řešeným územím

Nejprve s Vámi projdeme Vaši zahradu a zjistíme Vaše požadavky. Situaci si zakreslíme a zajistíme si fotodokumentaci řešeného území.

 

Inspirační fotografie

Poté Vám ukážeme inspirativní fotografie abychom zjistily, jaký styl se Vám líbí a jakým směrem se máme při návrhu ubírat.

 

Studie

Studie slouží k rozvržení ploch, jednotlivých prvků a aktivit. Vytvoříme tedy základní rozvržení prostoru, který s Vámi budeme konzultovat a domluvíme se na konečném řešení.

 

Vizualizace

Jednotlivé situace v prostoru graficky zpracujeme pro názornější představu. Ukázky jednotlivých vizualizací Vám pomohou si navržený prostor představit.

Návrh vegetace – osazovací plán

Osazovací plán slouží k přesnému rozmístění a zjištění počtu rostlin. Snažíme se navrhnout takový rostlinný materiál, kterému se bude dařit na daném stanovišti a zahrada bude esteticky atraktivní po celý rok.

 

Architektonické prvky a jejich technické detaily

Pokud se v návrhu nachází architektonické prvky, zajistíme Vám technické detaily k těmto architektonickým prvkům. Technické detaily slouží k zajištění přesných rozměrů a technologií, podle kterých je možné jednotlivé prvky postavit.

 

Realizace